Signa: Biber gazı, kumbara, puro – Benko envanterinin tuhaf satışı

trueliving

New member
İşletme Signa Grup ofisleri

Biber Gazı, Dip Kumbarası, Mermer Masa – Benko Envanterinin Tuhaf Satışı20:43 itibariyle| Okuma süresi: 3 dakika


OTS için BILD - Tüm pozisyonlar fotoğraflandı ve kataloglandı Fotoğraf: https://rms.aurena.cloud/url/signaholding Resim kredisi: aurena.at açık artırmalara Signa Holding GmbH Basın irtibatı: Aurena GmbH +43 676 757 8070 j. blematl@ aurena.atOTS için BILD - Tüm pozisyonlar fotoğraflandı ve kataloglandı Fotoğraf: https://rms.aurena.cloud/url/signaholding Resim kredisi: aurena.at açık artırmalara Signa Holding GmbH Basın irtibatı: Aurena GmbH +43 676 757 8070 j. blematl@ aurena.at
Kaynak: aurena.at


Signa Grubu'nun iflasının ardından René Benko'nun ofisinin envanteri de satışa çıktı. Reklamlar aynı zamanda iflas eden şirketin perde arkasına da bir bakış sağlıyor. Teklifler ve bazı pazarlıklar arasında tuhaf şeyler var.

DElbtower, minimum 20 avroluk bir teklifle çekiç altına giriyor. Her ne kadar teklif, Hamburg'un Elbe Köprüsü'ndeki yıkık binadan ziyade camdan yapılmış bitmiş binanın bir modeli olsa da yine de pazarlık konusu.

Signa genel merkezindeki nesnelerin yer aldığı ilk müzayede turunun ardından, René Benko'nun kişisel ofis kanadının mobilyaları artık açık artırmaya çıkıyor. Bu, emlak imparatorluğunun iflasının bir sonucudur. Avusturyalı müzayede evi Aurena'nın Cuma günü internette yayınladığı Palais Harrach kataloğu, kendi kendini yetiştiremeyen milyarderin temsil ihtiyacına dair bir fikir veriyor.

Signa Holding'in Palais Harrach'taki genel merkezinden 1.000'den fazla parça açık artırmaya çıkarıldıktan sonra, birinci kattan (René Benko'nun kişisel olarak ofis ve temsil alanı olarak kullandığı birinci kat) 1.000 parça daha çekiç altına giriyor.


ayrıca oku


Rene Benko


Benko'nun masası İtalyan Nero Marquina mermerinden yapılmış bir kaide üzerinde duruyor. İki metre büyüklüğündeki kanepe de mermerden yapılmış, diğerleri altın renginde. Modern çizgiler, ofis kanadının duvarlarındaki sıvalarla kontrast oluşturuyor. Yerde özel yapım kocaman bir halı var. O da mevcuttur.


ayrıca oku

Tanıtım yazısı Sadece yatırım yapın


Masaların üzerindeki şey de ilginçti: Sadece kaliteli purolar için bir puro kutusu değil, aynı zamanda akıllı telefonların güvenli bir şekilde saklanıp şarj edilebildiği, cam kapaklı, kaliteli ahşaptan yapılmış bir kutu. Ve Hollandalı tasarımcı markası Pols Potten'den, hayvanın poposuna yerleştirme yuvası bulunan, altın renkli, tavşan şeklinde bir kumbara.


Arkasında bir yuva bulunan: Bu altın tavşan bir kumbaradır
Arkasında bir yuva bulunan: Bu altın tavşan bir kumbaradır

Kaynak: www.aurena.at


Avusturya'nın haftalık dergisi “Profil”in dört eski sayısı da kapağında Signa kurucusu ve “Boyman Benko” başlığıyla yer alıyor. Acil durumlar için iki kutu biber gazı ve açık bir şişe Jack Daniel's mevcuttur.


Benko imparatorluğundan iki kez biber gazı
Benko imparatorluğundan iki kez biber gazı

Kaynak: www.aurena.at


Ve elbette Signa projelerinin çeşitli modelleri de var: New York'taki pahalı, prestijli Chrysler Binasının kopyaları, sıradan Viyana ticaret bölgesi Avusturya Kampüsü ve Benko'nun ilk büyük projesi olan Innsbruck büyük mağazası Tyrol. Projelerin bazı siyah beyaz görselleri de mevcuttur.

Signa logosu şeklinde bir duvar lambası, markalı powerbank'ler ve el yapımı deri çöp sepetleri, bazı müşteri dergileri ve Signa kar küresi koleksiyonluk parçalar arasında yer alabilir. Yakacak odun ofis şöminesi için daha pratik değere sahiptir. Nesneler için minimum teklif yoktur. Teklifler şu anda buna uygun olarak düşük.


Benko'nun “Taş tablalı tasarım salon masası”
Benko'nun “Taş tablalı tasarım salon masası”

Kaynak: www.aurena.at


Bir dizi tasarım koltuk, büfe, lamba veya merdiven boşluğundaki 78 ışıklı modern avize gerçekten pazarlıklı olabilir. Ancak önemli bir sorun var: Tüm öğeler kişisel koleksiyon içindir. Bu, 29 Şubat'a kadar alınan en yüksek tekliflerin çoğunlukla Viyana'yla sınırlı kalması anlamına geliyor. Nesnelerin yerinde incelenmesi mümkündür.

Her durumda, bir şey açık: Açık artırma, alacaklıların yalnızca iflas eden holding şirketinden talep ettiği 8,6 milyar avroyu bile karşılamaya başlamayacak.


Burada üçüncü taraflardan içerik bulacaksınız

Gömülü içeriğin görüntülenmesi için, kişisel verilerin iletilmesine ve işlenmesine ilişkin geri alınabilir onayınız gereklidir; çünkü gömülü içeriğin sağlayıcıları, üçüncü taraf sağlayıcılar olarak bu izni gerektirir. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Anahtarı “açık” konuma getirerek bunu kabul etmiş olursunuz (herhangi bir zamanda iptal edilebilir). Bu aynı zamanda GDPR Madde 49 (1) (a) uyarınca belirli kişisel verilerin ABD dahil üçüncü ülkelere aktarılmasına ilişkin onayınızı da içerir. Bu konuda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Sayfanın altındaki anahtarı ve gizliliği kullanarak onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.